7th august, 2010

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Yoochun din JYJ pozeaza cu copila actrita Jung Da Bin

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Haruka
Machine
Machine

✩Mesaje : 495
✩Puncte: : 31246
✩Vârsta : 22
✩Data naşterii : 08/03/1996
✩Înscris la: : 06/03/2011

MesajSubiect: Yoochun din JYJ pozeaza cu copila actrita Jung Da Bin   Mier 13 Iul - 12:55

Indiferent de diferenta de varsta, actorii din serialul "Miss Ripley" par sa fie in relatii foarte bune

In timp ce filmau pentru cel de-al 14-lea episod al emisiunii ( care a fost transmis pe 12 iulie ) Yoochun impreuna cu fetita actrita Jung Da Bin au facut o poza prietenoasa dupa ce au terminat de filmat. Poza a fost uploadata de Jung Da Bin pe site-ul ei minihompy cu titlul" Directorul Song Yoo Hyun"( Park Yoo Chun) 

Poza a primit raspunzuri pozitive de la fanii care vizitau site-ul " Am crezut ca Da Bin este un copil dar acum este cu siguranta o femeie" " Asta este asa de draguta" si : "Amandou sunt draguti"

Jung Da Bin si-a dezvaluiy sentimentele pentru Yoochun declarand: " El a fost asa de cool cand l-am  privit in timpul citirii scenarilor si asta a fost prima data in care avut o parte care ne includea pe amandoi. Yoochun oppa a terminat sa-si citeasca scenariul cu o ora inaintea mea dar a fost destul de amabil sa ma astepte pentru a face o poza . chiar daca sunt o femeie, el are o fata destul de draguta pentru un barbat"

In drama, Jung Da Bin joaca rolul versiunii mai tinere a personajului " Jang Mi Ri " care este jucata de actrita Lee Da Hae. Ea a primit recenzii pozitive pentru modul in care joaca si se va reintoarce pe micile ecrane in septembrie in drama " The Deep Rooted Tree"

credits : allkpop

Sus In jos

Yoochun din JYJ pozeaza cu copila actrita Jung Da Bin

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
{ KOREAN MUSIC DREAM ♚ } :: DBSK/JYJ { 동방신기 / JYJ } :: News-
Mergi direct la: