7th august, 2010

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Key si asa-zisa lui prietena

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Hoseok
Founder
Founder

✩Mesaje : 10819
✩Puncte: : 78228
✩Vârsta : 24
✩Data naşterii : 07/11/1994
✩Înscris la: : 07/08/2010

MesajSubiect: Key si asa-zisa lui prietena   Joi 23 Iun - 1:34

Key de la SHINee, cunoscut pentru prieteniile pe care le face cu vedete nascute in acelasi an cu el, a gasit un nou prieten pentru lista lui. Intr-o conversatie la Sukira radio, Leeteuk (Super Junior) si-a amintit de o situatie amuzanta, cand Key s-a imprietenit cu Woohyun, iar el a crezut ca, Key ii trimite mesaje unei asa zise prietene.
Leeteuk a început:”Iti amintesti ca acum ceva zile ti-am dat numerele lui Woohyun si Sunggyu, din Infinite?Iar luni te-am vazut trimitandu-i mesaje lui Woohyun! “
Key a izbucnit in ras si a clarificat lucrurile: “Ah, da. Lui Sunggyu i-am trimis un mesaj cu „La multi ani!”, pt ca a fost ziua lui acum cateva zile”.El a continuat:” Dar pe Woohyun ma bucur atat de mult ca l-am cunoscut.Parca am gasit un alt ”eu” prin el.”
”Eu am crezut ca vorbesti cu prietena ta“, lucru care l-a facut pe Key sa rada foarte amuzat.”Am vazut un mesaj cu textul ~ Sa nu uiti sa te speli pe dinti!, iar cand l-am intrebat pe Woo cine ii tot trimite asemenea mesaje el a raspuns ~”Hyung, asta e Key!”.M-am speriat putin!” a adaugat Leeteuk

Key a clarificat repede, excluzand o posibila relatie din discutie – asa cum tot batea apropouri prezentatorul Sukira, : “Asa ne comportam noi. Si noi in trupa ne amuzam trimitandu-ne astfel de mesaje, iar cu Woohyun pot sa fac acelasi lucru pentru ca ne intelegem bine si este un nou prieten pntru mine, in care am incredere. “
Leeteuk a sfîrşit printr-o gluma: “Noi sperăm că vă anuntati oficial relaţia dintre voi doi pe Sukira.“

Source: InfiniteSingapore and thunggyu
Credit: xdanyellla@kpopro

Sus In jos
http://korean-music-romania.forumz.ro

Key si asa-zisa lui prietena

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
{ KOREAN MUSIC DREAM ♚ } :: SHINee { 샤이니 } :: News-
Mergi direct la: